Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

m4a1clan
 
PrijemPrijem  PortailPortail  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ja wama raju i good igru na srw a wi meni admina:D

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
m4a1|JoKeR^




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.08.2008

Ja wama raju i good igru na srw a wi meni admina:D Empty
PočaljiNaslov: Ja wama raju i good igru na srw a wi meni admina:D   Ja wama raju i good igru na srw a wi meni admina:D Icon_minitimeSub Avg 23, 2008 5:09 pm

1-Vase Ime-Jovan
2-Nick u CS-JoKeR^
3-Dali poznajete amx comande i dali ste nekad na nekom serveru bili admin?Bio sam admin i poznajem amx komande
4-Potrebno je da ste redovni na forumu ucestvujete na turnirima!!!-Narawno da cu ucestwowati na swim turnirima
5-Minimum 4 sata igranje na serveru dnevno!!!-weruj te mi ako u necemu preterujem to je u igranju cs-a tako da ce biti igre wishe od 4 sata!!!
6-Morate biti uvek dostupni drugim administratorima :msn,mob,email,pa mozete me stalno dobiti na joker.cs@live.com to je msn a mob cete dobiti na msn:D
7-Morate imati kuci racunar i konekciju (radi zastite pw-a)imam 2 tako da nemate problema:D
8-Morate poznavati citera od skillera!!!ako neko zna ko je citer onda sam to ja:D
Ispunite ova pravila za dobijanje admina!!!jesam:D
Vas zahtev ce se razmatratiZA PRIJAVU NE OTVARAJTE NOVE POSTOVEE!!!!!necu




PozZz administraciji i m4a1!!!!! jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor
Nazad na vrh Ići dole
SyMb
Admin



Broj poruka : 38
Datum upisa : 18.08.2008

Ja wama raju i good igru na srw a wi meni admina:D Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja wama raju i good igru na srw a wi meni admina:D   Ja wama raju i good igru na srw a wi meni admina:D Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 10:44 am

Pozzzz i tebi!
Nalog si ispunio i odluka je ta da ti moras dovesti raju kako si rekao u nalogu ,a mi cemo ti zauzvrat dodeliti admina!
Nazad na vrh Ići dole
https://m4a1clan.serbianforum.info
 
Ja wama raju i good igru na srw a wi meni admina:D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijava za Admina
» prijava za admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Welcome :: m4a1 Public Server :: Admini i Kako dobiti admina!?-
Skoči na: